Berry Zandink en assistenten verlengen contract bij VV Buitenpost
Met enthousiasme meldt VV Buitenpost dat het contract van hoofdtrainer Berry Zandink met een jaar is verlengd. Ook zijn assistenten Berend Schootstra en Guido Broers blijven de club trouw.
De eerste seizoenshelft met het drietal is aan alle kanten goed bevallen. Zandink en Broers werkten al eerder samen, Schootstra hing afgelopen seizoen definitief zijn voetbalschoenen aan de wilgen bij de Blauwkes.
Verder zijn teammanager Jorden Knoop en fysiotherapeuten Allert Pol en Wendy Albada volgend seizoen weer van de partij. Ook daar is de club erg blij mee.
De leiding van het eerste elftal blijft niet volledig intact. Keeperstrainer Sjouke Kingma geeft het stokje na dit seizoen over aan Pieter Bos. Teammanager Joop de Haan is bezig aan zijn 20e en laatste seizoen bij het eerste.
- 27Feb
Terugblik: trainingskamp ..
- 23Feb
Vrouwen 1 in goede uitgan..
- 22Feb
Gehavend Buitenpost verli..
- 18Feb
Buitenpost naar kwartfina..
- 16Feb
Dinsdag 17 februari: beke..










