Buitenpost bekert verder na zevenklapper tegen DWP

In de eerste knock-out ronde van het bekertoernooi heeft Buitenpost eenvoudig gewonnen van DWP. Het verschil tussen de vierdedivisionist en derdeklasser werd duidelijk in de eindstand. In Sintjohannesga werd het 0-7. Spits Rik Weening was erg op dreef. Hij scoorde maar liefst vier keer. Het opvallendste doelpunt kwam op naam van Kevin van der Meulen. De eerste keeper van de Blauwkes viel kort voor tijd in als spits en verzilverde een opgelegde kans.

Lees hier het volledige wedstrijdverslag.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Buitenpost - TVC '28
 • Datum: 25-05-2024
 • Aanvang: 18:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor