Buitenpost in aantrekkelijk duel naar gelijk spel

Een mooi affiche afgelopen zaterdag in de eerste klasse E. De Buitenposter hoofdmacht ontving Balk, de ploeg van oud-trainer Dick Sangers. Deze tegenstander is de afgelopen jaren eigenlijk `altijd lastig` gebleken. Vorig seizoen restte er zelfs geen enkel punt voor de Blauwkes. Zaterdag voor Buitenpost dus de mogelijkheid voor revanche. De gasten uit Balk kenden tot nog toe een stroeve start. Met drie punten uit evenzoveel wedstrijden stond het slechts negende op de ranglijst, Buitenpost had inmiddels zes punten binnen gehengeld en stond keurig vierde in de rangschikking. Het was een aantrekkelijke wedstrijd die eindigde in een doelpuntloos gelijkspel.

Lees hier het volledige wedstrijdverslag

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor