Buitenpost geeft cadeautjes weg aan Ajax

Een zure voetbalmiddag voor Buitenpost. Persoonlijke fouten in de verdediging luiden de nederlaag in tegen Ajax amateurs. Vroeg in de wedstrijd was het al 0-2 doordat de Amsterdammers, die met enkele oud-profs speelden, twee goals in de schoot geworpen kregen. De Blauwkes konden daarna de wedstrijd niet meer doen kantelen, ook niet na een stormachtige slotfase. “Het is nooit een wedstrijd geweest. Het was heel matig. Een rotdag”, aldus Buitenpost-trainer Willem Brouwer.

Lees hier het volledige wedstrijdverslag.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Buitenpost - TVC '28
 • Datum: 25-05-2024
 • Aanvang: 18:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor