Buitenpost handhaaft zich na thriller

Buitenpost komt volgend seizoen opnieuw uit in de vierde divisie. In een bloedstollend spannende wedstrijd tegen directe concurrent csv Apeldoorn werd het 2-2. De thuisploeg scoorde vroeg via Mark van der Meer. In de tweede helft kwam Apeldoorn op voorsprong en leek het over en uit voor Buitenpost. De gelijkmaker van Bas Verbree viel vijf minuten voor tijd. De Blauwkes werden geholpen door de 0-0 bij Olde Veste – Flevo Boys, de andere concurrenten. Zo bleek het gelijkspel op De Swadde voldoende voor handhaving.

Lees hier het volledige wedstrijdverslag.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Buitenpost - TVC '28
 • Datum: 25-05-2024
 • Aanvang: 18:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor