Buitenpost JO17-1 zoekt keeper

Ben jij een talentvolle en ambitieuze keeper? En wil je bij een team spelen dat uitkomt in de Hoofdklasse? Klop dan eens aan bij VV Buitenpost JO17-1. Dit elftal is op zoek naar een doelman voor het nieuwe seizoen. 

De spelersgroep van JO17-1 blijft het komend seizoen grotendeels bij elkaar. Alleen de huidige keeper zal, gezien zijn leeftijd, de stap naar een hogere leeftijdsgroep moeten maken. Op dit moment is er bij Buitenpost geen jeugdkeeper die hem kan opvolgen.

Zie jij hier een sportieve uitdaging voor jezelf? Meld je dan aan! Neem voor meer informatie of vragen contact op via jeugdsecretariaat@vvbuitenpost.nl of bel of app onze hoofd jeugdopleiding Wietse van der Veen: 06-203 35 615.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Buitenpost - TVC '28
 • Datum: 25-05-2024
 • Aanvang: 18:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor