Buitenpost onderuit in Doorwerth

In een kansrijke wedstrijd trok VV Buitenpost zaterdag aan het kortste eind tegen VV Duno Doorwerth. De uitwedstrijd eindigde in 3-1. De Blauwkes kregen voldoende mogelijkheden om te scoren, maar vonden een uitblinkende doelman op hun pad. Trainer René van der Weij noemde het een van de betere wedstrijden van zijn ploeg. “Dat maakt de nederlaag extra zuur. De effectiviteit brak ons op.” Omdat de concurrentie ook verloor, blijft Buitenpost op een veilige twaalfde plek staan, twee punten boven de nacompetitiestreep. Het team heeft lijfsbehoud in eigen hand met zaterdag een thuiswedstrijd tegen Urk en daarna nog een uitwedstrijd tegen Putten voor de boeg.

Lees hier het volledige wedstrijdverslag.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor