Buitenpost trekt aan het kortste eind tegen Putten

VV Buitenpost leed zaterdag een ongelukkige nederlaag tegen SDC Putten. Het werd 1-3. De gasten kwamen fortuinlijk op 0-1 waarna ze uitliepen naar 0-2. Net voor rust scoorde Mark van der Meer de aansluitingstreffer. Na de thee ging Buitenpost vol in de aanval, maar de arbiter eiste de hoofdrol op zich. Hij gaf direct rood aan Rolf Dijk wegens hands op de doellijn en een strafschop die benut werd door Putten. En daarmee was de wedstrijd na drie minuten in de tweede helft gespeeld. Het was de eerste verliespartij voor de Blauwkes sinds 30 oktober.

Lees hier het volledige wedstrijdverslag.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor