Buitenpost vecht naar een punt in Nijkerk

VV Buitenpost moest zaterdag knokken tegen NSC Nijkerk om een punt mee naar huis te nemen. Beide laagvliegers waren aan elkaar gewaagd en wisten niet te scoren. “0-0 is een terechte uitslag. Het was een vechtwedstrijd, degradatievoetbal. Aan het eind werd het echt spannend. Wie scoorde, zou winnen”, aldus Buitenpost-trainer Willem Brouwer. De Blauwkes zakken met het gelijkspel naar de twaalfde plaats, maar lopen tegelijk een punt uit op de eerste ploeg die op een nacompetitieplek staat.

Lees hier het volledige wedstrijdverslag.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Buitenpost - TVC '28
 • Datum: 25-05-2024
 • Aanvang: 18:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor