Buitenpost verliest nipt van Scherpenzeel in spektakelduel

Maar liefst zeven doelpunten vielen er zaterdag in het duel Scherpenzeel-Buitenpost. In de spectaculaire, kansenrijke wedstrijd stond Buitenpost al binnen een minuut via Nouredinne Boutzamar op 0-1. Scherpenzeel scoorde tweemaal waarna Kian Visser de gelijkmaker produceerde. In de tweede helft liep de thuisploeg uit naar 4-2 en maakte Edwin Schaafsma in blessuretijd de 4-3. Zo ging uiteindelijk Scherpenzeel na de zwaarbevochten overwinning juichend van het veld en kon het team de tweede periodetitel vieren.

Lees hier het volledige wedstrijdverslag.

Foto: Hans Zwamborn

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Heino - Buitenpost
 • Datum: 21-04-2024
 • Aanvang: 14:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor