Cadeau KNVB voor jubilerend Buitenpost

Voetbalvereniging Buitenpost viert dit jaar een jubileum. De club bestaat 75 jaar. Reden voor voetbalbond KNVB om een cadeau te overhandigen. KNVB-vertegenwoordiger Auke van der Horn verraste maandagavond het hoofdbestuur met een grote oranje vlag.

Van der Horn complimenteerde de vereniging met de grote ontwikkeling die het de afgelopen decennia heeft doorgemaakt. “De club heeft een fantastische accommodatie, prachtige velden en heeft heel goede jeugdopleiding. Buitenpost is een van de topploegen in Fryslân.” Buitenpost-voorzitter Paul Olijve bedankte Van der Horn voor zijn woorden en het geschenk. “Wy sille de flage fuort ophingje”, aldus Olijve.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor