Condoleance en erehaag voor Tjeerd Douma

Vrijdag nemen we afscheid van Tjeerd Douma. Van 10.30 – 12.00 uur kun je in de Kruiskerk aan de Voorstraat schriftelijk condoleren. De besloten afscheidsdienst is vanaf 13.00 uur te volgen via www.lestegroet.nl. Hier kun je ook een persoonlijk bericht achterlaten.

De familie vindt het mooi dat er na de dienst, vanaf 14.30 uur, een erehaag wordt gevormd vanaf de begraafplaats aan de Jeltingalaan. Iedereen die betrokken is bij VV Buitenpost, van jong tot oud, en een laatste groet aan Tjeerd wil brengen, kan meedoen aan deze erehaag.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Buitenpost - TVC '28
 • Datum: 25-05-2024
 • Aanvang: 18:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor