Emotionele overwinning Buitenpost op Nijkerk

Buitenpost heeft zaterdag in een open wedstrijd met 2-1 van NSC Nijkerk gewonnen. Op wilskracht werd in de slotfase de overwinning binnengehaald. Nadat Nijkerk de score had geopend in de tweede helft, maakte Max Huiskamp tien minuten later de gelijkmaker. Een paar minuten voor tijd produceerde Joran Olijve de winnende treffer in een beladen duel. De doelpunten en de winst werden door de spelers uitgebreid gevierd met de familie van de plotseling overleden teammanager Tjeerd Douma. “Met elkaar huilen en juichen op één dag. Achteraf een hele mooie middag en ik denk dat Tjeerd trots op ons is”, aldus assistent-trainer Jan Faber.

Lees hier het volledige wedstrijdverslag.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor