Erelid Popke Hoekstra overleden

Bedroefd zijn we dat na een ziekbed op 76-jarige leeftijd is overleden ons erelid

Popke G. Hoekstra

Popke was ruim 50 jaar vrijwilliger van onze vereniging en een echt Blauwke. Hij is de naamgever van onze tribune. Wij zullen hem missen op sportpark De Swadde en als supporter bij de wedstrijden van ons eerste elftal.

Hoofdbestuur, jeugdbestuur en PR VV Buitenpost

Popke Hoekstra – in memoriam

Clubman, erelid, vrijwilliger, maar bovenal trouwe supporter van onze club

Popke Hoekstra

is op 76-jarige leeftijd overleden.

Popke was er altijd voor ons. Hij steunde ons team door dik en dun, stond bij het hek als we het veld opkwamen, gaf tips aan onze trainer en wenste dat we kampioen werden. Gelukkig heeft hij dat nog mee mogen maken.
Bedankt voor alles Popke, we zullen je missen op en rond de velden.

Spelers en staf van de eerste selectie

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor