Marc Lourens nieuwe trainer O19 VV Buitenpost

Marc Lourens (23) is het volgende seizoen de nieuwe trainer van onder 19-1 bij VV Buitenpost. Marc was drie jaar lang verantwoordelijk voor JO17-1 en maakt nu promotie bij de Blauwkes. “Dit is een hele mooie stap en past ook bij mijn ambities”, zegt Marc. De club is blij dat de ervaren jeugdtrainer heeft ingestemd met zijn nieuwe functie. Marc volgt Bauke Jan Stuursma op die straks voor de groep van Buitenpost 2 staat.

Blij verrast
Marc Lourens is vaak te vinden op sportpark De Swadde. De Buitenposter traint naast de JO17 nu ook nog de groep onder 10 en hij geeft iedere vrijdagmiddag circuittraining aan jeugdspelers. Marc was blij verrast dat hij werd benaderd voor het trainerschap van de beloften. “Daar spreekt een blijk van waardering uit, heel mooi. Ik wilde ook graag naar het hoogste jeugdteam. Met JO17 heb ik één jaar in de divisie gespeeld. Dat was voor sommige spelers nog een stapje te hoog. Nu komen we weer uit in de hoofdklasse.”

Mooie selectie
De jeugdtrainer houdt van verzorgd voetbal. “Positiespel is belangrijk en ik wil met mijn team altijd hoog druk zetten.” Marc hoopt dat JO19-1 dit seizoen in de vierde divisie blijft. “In de JO17 maakt iedereen stappen. Sommige spelers ontwikkelen zich heel goed. Een paar daarvan kunnen doorschuiven naar de JO19. Op papier heb ik dan volgend seizoen een hele mooie selectie. Ik heb er zin in om met dat team op een hoog niveau te voetballen. Verder kijk ik ernaar uit om bij te dragen aan de doorstroming van jeugdspelers naar het eerste elftal. Dat is ook zeker een doel!”

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor