Nieuwe kleding en ballen voor G-team

De G-voetballers van VV Buitenpost zijn de trotse dragers van elf nieuwe trainingspakken. De kledingstukken zijn aangeboden door Kootstra Advies. Ook heeft het team nieuwe ballen ontvangen. Die zijn geschonken door Olijslager Verf. Met de trainingspakken en de ballen komen de toppers van het G-voetbalteam goed voor de dag.

Kootstra Advies uit Buitenpost is een allround kantoor voor onder andere verzekeringen en hypotheken. Daarnaast regelt het kantoor ook bankzaken. Kootstra Advies is namelijk een zelfstandig intermediair van de RegioBank. “Klantvriendelijkheid en een uitstekende service staan bij ons voorop”, aldus Jacob Marc Kootstra, rechts op de foto.

Olijslager levert een compleet assortiment verf- en non-paint producten voor professionele schilders, stukadoors en doe-het-zelfwinkels. Olijslager Verf is met 17 verkooppunten in Friesland, Groningen en Drenthe een van de grootste verfgroothandels van Nederland. Het bedrijf neemt de verantwoordelijkheid naar de omgeving en doet aan maatschappelijk verantwoord ondernemen. René Wijnstra van Olijslager staat links op de foto. Tevens op de foto de trainers Gerrit Rottiné (achter in het midden) en Rein Spoelstra (vooraan rechts).

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor