Onze huisregels voor alcohol

Beste (jeugd)leden, leiders en ouders van onze jeugdleden,

Al enkele jaren mogen we geen alcohol schenken aan jongeren onder 18 jaar. De gemeente gaat hier strenger op controleren. Helaas is er onlangs geconstateerd dat er toch een minderjarige drank heeft genuttigd. De boete bij overtreding van de wet kan voor onze vereniging oplopen tot maar liefst 1400 euro. De gemeente kan bij herhaaldelijke overtredingen zelfs overgaan tot sluiting van onze kantine.

Legitimatie
Bij twijfel over de leeftijd zullen onze barmedewerkers naar een legitimatiebewijs vragen. Geen legitimatie = geen alcoholische drank! Als 18-plusser mag je natuurlijk ook geen alcohol meenemen voor een minderjarige! Als je jonger bent dan 18 jaar en je wordt betrapt met alcohol, riskeer je zelf een boete: 45 euro als je tussen de 12 en 16 jaar bent en 90 euro voor 16- en 17-jarigen.

Wat vragen wij?
Wij gaan als bestuur scherper toezien en ook optreden. Wij rekenen op jullie medewerking en verwachten dat je begrip toont voor onze barvrijwilligers die de regels moeten uitvoeren. Met z’n allen zijn we verantwoordelijk! We verwachten dat iedereen zich aan de regels houdt en met ons erop toeziet dat minderjarigen geen alcohol drinken. Oh ja … wil je meer weten, kijk dan op www.nix18.nl. Ook zonder een biertje kunnen we het gezellig maken!

Het bestuur

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor