Ruim 70 kinderen genoten van de sport- en spelinstuif

We hebben vrijdagmiddag een mooie sport- en spelinstuif beleefd! Ondanks de energieslurpende warmte, kwamen er ruim 70 kinderen (en gelukkig ook veel vrijwilligers!) op de instuif af. Op het hoofdveld werden drie toernooitjes gespeeld, terwijl er op het kunstgrasveld allerlei andere activiteiten op het programma stonden, zoals schieten op het gatenzeil en de schotkrachtmeter en het afleggen van een parcours op de stormbaan!

De sport- en spelinstuif werd mogelijk gemaakt door de sponsors provincie Fryslân, De Haan Westerhoff, Twaspan, Custard, Wiersma ICT, ATB en de club van 100.

Foto: Hielke Boorsma

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor