Scheidsrechters in het zonnetje

Zaterdag start de Week van de Scheidsrechter. Dit is een week waarin we normaal gesproken de scheidsrechters even extra in het zonnetje zetten. Omdat er op dit moment geen publiek op De Swadde mag komen is er ook geen sfeer. Daarom kiezen we een later moment waarop we onze arbiters feestelijk willen bedanken voor hun waardevolle inzet en onze waardering voor ze op een speciale manier zullen uitspreken.  Want scheidsrechters maken het immers mede mogelijk dat zoveel voetballers wekelijks op het veld van het spelletje kunnen genieten! Binnenkort volgt dus onze eigen Week van de Scheidsrechter. Want ze verdienen extra aandacht met publiek erbij.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor