Sjouke Kingma nieuwe keeperstrainer VV Buitenpost

De ervaren keeperstrainer Sjouke Kingma gaat vanaf komend seizoen aan de slag bij VV Buitenpost. De Leeuwarder die overkomt van SWZ Boso Sneek gaat de drie doelmannen van de eerste selectie trainen. Hij volgt Jochum Bouma op die deze taak jarenlang heeft vervuld. Met het aantrekken van Kingma en eerder al hoofdtrainer Jasper Bouma en assistent-trainer Wietse van der Veen is de technische staf van de Blauwkes voor het nieuwe voetbalseizoen compleet.

Oude bekende
Bij Buitenpost treft Kingma een oude bekende: Kevin van der Meulen. “Ik ken hem uit onze periode bij Cambuur en heb hem getraind bij SWZ Boso Sneek. Een verschrikkelijk goede keeper die ik op technisch vlak vrijwel niets meer hoef te leren”, aldus Kingma. Marvin Heidstra en Richard Zwaagstra zijn de andere twee keepers van de eerste selectie. “Jonge jongens die nog graag veel willen leren. Ik ga iedere dinsdagavond met ze knallen.”

Ontspanning
Kingma heeft de jeugdopleiding doorlopen bij Cambuur. Schouderblessures en -operaties stonden zijn carrière echter in de weg. Daarom is hij al vroeg in het trainersvak gestapt. Hij voetbalt nu nog in de zaal. Werken bij hoofdklasser Buitenpost ziet hij als een nieuwe uitdaging. “Leuk om hier te mogen trainen. Ik ben altijd druk als ondernemer, het is ontspanning voor mij om met de drie jongens aan de slag te gaan.”

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor