Sport- en spelinstuif op vrijdag 14 augustus

Op vrijdag 14 augustus organiseren we voor kinderen van 6 t/m 12 jaar een sport- en spelinstuif. Dat betekent een middag vol plezier op ons sportpark! Er is onder andere een stormbaan en uiteraard gaan we voetballen onder leiding van jeugdtrainers en vrijwilligers van onze club.
We starten om 13.00 uur. Het programma duurt tot 16.00 uur. Iedereen is welkom, de instuif is voor zowel leden van VV Buitenpost als niet-leden. Neem daarom ook je vriend of vriendin mee! Wij zorgen voor eten en drinken. Deelname is gratis, mede dankzij een bijdrage van de Club van 100 en de provincie Fryslân.
Geef je snel op via jeugdsecretariaat@vvbuitenpost.nl.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Buitenpost - TVC '28
 • Datum: 25-05-2024
 • Aanvang: 18:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor