Steun VV Buitenpost bij de Poiesz Jeugdsponsoractie

De komende maanden is het weer zover: de Poiesz Sponsoractie. VV Buitenpost doet hier weer aan mee. Je kunt de Blauwkes in de supermarkt tegenkomen van maandag 11 tot en met zondag 17 februari. Steun onze club tijdens deze actie!

Munten in de koker
Doe de Jeugd Sponsor Munten die je ontvangt bij je boodschappen in de koker van onze vereniging bij de Poiesz supermarkt in Buitenpost. Maak ook gebruik van de speciale aanbieding in de supermarkt, want dit levert ons extra munten op. Hoe meer munten, hoe meer sponsorgeld. De jeugdsponsoractie loopt tot en met zondag 7 april.

Namens VV Buitenpost alvast bedankt!

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Buitenpost - TVC '28
 • Datum: 25-05-2024
 • Aanvang: 18:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor