Talenten sluiten aan bij eerste selectie

Willem de Boer en Justin Sletering maken vanaf komend seizoen deel uit van de eerste selectie van VV Buitenpost. De talenten van respectievelijk 17 en 18 jaar hebben beide hun debuut al gemaakt in Buitenpost 1. Trainer Jasper Bouma vindt het mooi dat ze aansluiten bij de A-selectie. “Dat zij klaar zijn voor het eerste elftal typeert de kwaliteit van de jeugdopleiding van Buitenpost”, aldus Bouma.

Hoog niveau
Justin doet de opleiding Sport & Bewegen aan het CIOS in Leeuwarden. Hij woont in De Westereen en voetbalt al vier jaar bij Buitenpost. Hij maakte vorig jaar zijn debuut in het eerste elftal in het bekerduel tegen VV Heerenveen. “Ik heb er erg veel zin in en richt me op het eerste. Om mee te trainen op een hoog niveau en misschien een paar keer mee te mogen voetballen. Daarnaast wil ik minuten maken in het tweede”, zegt Justin, die op het middenveld speelt maar ook voorin uit de voeten kan.

Basis
Al sinds zijn jeugd voetbalt Willem bij Buitenpost. Drie jaar lang heeft de middenvelder bij SC Cambuur gespeeld, maar is weer teruggekeerd. De 17-jarige Buitenposter – hij gaat naar het Lauwers College – heeft dit seizoen al meerdere keren met het eerste meegedaan en zelfs al twee keer in de basis gestaan. “Heel mooi, maar conditioneel zwaar. Ik hoop volgend seizoen weer minuten te mogen maken. Verder voetbal ik mee met Onder 19”, vertelt Willem.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Heino - Buitenpost
 • Datum: 21-04-2024
 • Aanvang: 14:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor