Trainer Willem Brouwer verlengt contract

Willem Brouwer staat ook volgend seizoen aan het roer van VV Buitenpost. De 58-jarige Drachtster is bezig met zijn eerste seizoen als hoofdtrainer bij de Blauwkes en heeft besloten zijn contract te verlengen. “Ik werk met een fijne ploeg waarmee we al een paar mooie stappen gemaakt hebben. En daar wil ik mee doorgaan, er zit nog voldoende rek in deze jonge groep”, aldus Brouwer.

De trainer voelt zich op zijn plaats in Buitenpost. “Veel leuke mensen, een prima sfeer en er is geen druk. Maar eigenlijk ken ik nog te weinig mensen, dus het is goed dat we nu weer publiek mogen ontvangen.” Het eerste elftal heeft enthousiast gereageerd op zijn contractverlenging. Ook het bestuur is blij dat de ervaren trainer blijft. Brouwer zegt een goede klik te hebben met de selectie. “Ze zijn leergierig en we gaan op een ontspannen manier met elkaar om.”

Veilig spelen
Buitenpost staat momenteel na twaalf wedstrijden gespeeld te hebben op de vijfde plek in de Hoofdklasse B. “We zijn eigenlijk nog maar net begonnen. Maar ik ben blij dat we weer losgaan. We moeten wel beseffen dat we nog niet eens op de helft van de competitie zijn, we krijgen nog een druk programma. Alles staat dicht bij elkaar, er moet nog veel gebeuren voordat we ons veilig spelen.”

Technische staf
Assistent-trainer Marcel Hiemstra gaat net als Brouwer ook een seizoen door en heeft deze week zijn contract verlengd. Verder hebben fysiotherapeut/verzorgster Wendy Albeda, keeperstrainer Sjouke Kingma en teammanager Joop de Haan aangegeven volgend seizoen ook te blijven. Jan Faber, tweede assistent-trainer en stagiair bij de technische staf, vertrekt deze zomer naar Be Quick Dokkum waar hij hoofdtrainer wordt.

Fotobijschrift: Willem Brouwer met naast hem assistent-trainer Marcel Hiemstra en teammanager Joop de Haan. Foto: Orange Pictures.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor