Verdediger Joost Jesse Visser terug bij VV Buitenpost: “Dit voelt als thuiskomen”

Joost Jesse Visser komt terug op het oude nest. De 31-jarige verdediger speelde tussen 2017 en 2020 al voor Buitenpost en maakt de overstap van Leeuwarder Zwaluwen. “Ik ben heel erg blij dat ik volgend seizoen weer voor Buitenpost speel en ben van plan om mijn carrière hier af te sluiten”, aldus Visser.

“Dit voelt als thuiskomen”, zegt Joost Jesse Visser terwijl hij over sportpark De Swadde wandelt. De ene na de andere herinnering komt omhoog. “Het kampioensfeest in 2018 was het allermooiste dat ik hier heb meegemaakt. Met een open bus door het dorp, geweldig. De sfeer in het team was fantastisch. Als daar een documentaire van was gemaakt, zou ik die nog wekelijks terugkijken.”

Ouder en wijzer

Vier jaar na zijn vertrek treft Visser nog acht oud-teamgenoten in de eerste selectie. “Nu ben ik een van de oudste spelers, dus dat is anders. Met de jaren word je wijzer en verbetert je spelinzicht. Onder René van der Weij speelde ik hier op verschillende posities, maar nu richt ik mij op de verdediging.”

Na zijn vertrek in 2020 stopte Visser met voetballen om een eigen onderneming op te starten. Toen die onderneming eenmaal liep, is hij weer gaan spelen bij Leeuwarder Zwaluwen, de club waar hij begon. “Leeuwarder Zwaluwen is een familieclub, net als VV Buitenpost. Dat past goed bij mij”, zegt Visser. “Ik heb nog steeds dezelfde passie en drive als voorheen en heb zin om te knallen.”

Tekst en foto: Pier Schotanus

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor