Verzoek om doelen op het veld te laten staan

De mannen van de Freedsploeg hebben alle 5-meterdoelen gemarkeerd met een sticker waarop staat op welk veld ze horen. De vraag aan de trainers is om er samen op toe te zien dat de doelen op het juiste veld blijven staan. Als er een extra doeltje nodig is, moet deze na de training weer op de juiste plaats terug worden gebracht. Op het B-, C- en D-veld staan 4 doeltjes. Er staan nog eens 2 op het trainingsveld (zonder sticker).

Als de trainers samen de verantwoordelijkheid nemen om er op toe te zien, zullen de vele leiders en ouders van onze jeugd dit toejuichen. Dan hoeven zij op zaterdagmorgen niet met de doelen te slepen.

Alvast bedankt namens de Freedsploeg.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor