Voorlopige teamindeling junioren en pupillen

Vanaf januari is intensief en zorgvuldig gewerkt aan de indeling voor onze jeugdspelers. Er is gekeken naar evaluaties en leidersenquêtes van het afgelopen seizoen. Hieruit is een voorlopige indeling tot stand gekomen. Het streven is dat iedere jeugdspeler met plezier en op zijn of haar eigen niveau kan voetballen. Tot de start van het seizoen kunnen er door wijzigingen in het ledenbestand nog aanpassingen in deze indeling plaatsvinden.

Rol van de ouders
Het is heel goed mogelijk dat een speler niet bij vrienden, klasgenoten of voormalig teamgenoten wordt ingedeeld. We kunnen ons goed voorstellen dat spelers (en ook hun ouders) soms teleurgesteld zijn. Ouders spelen een belangrijke rol bij het verwerken van deze teleurstelling.

 

Team MO13-1

  •             Bosma, Sanne
  •             Bouma, Lyanne
  •             Bouma, Ninthe-Marle
  •             Brander Horst, Marit
  •             Ennik, Robin
  •             Groenbroek, Jente
  •             Heide, Jannelle van der
  •             Oldenburger, Iris
  •             Postma, Christine
  •             Prins, Sandra
  •             Reitsema, Marit
  •             Veen, Miranda van der
  •             Veen, Richtje van der
  •             Weidenaar, Lois

Team MO15-1

  •             Banga, Marit
  •             Boer, Michelle de
  •             Brink, Sharon
  •             Bijlstra, Femke (k)
  •             Elsinga, Noa
  •             Haan, Nynke H. de
  •             Hijlkema, Anneke
  •             Kaldeway, Jannieke
  •             Meer, Jildou van der
  •             Pilat, Emma
  •             Veen, Lisa J. van der
  •             Vries, Ylaine de
  •             Weidenaar, Danielle
  •             Zijlstra, Iris

Team MO17-1

  •             Bannink, Maureen
  •             Douma, Silke (k)
  •             Haijema, Claudia
  •             Holtrop, Mayke
  •             Holtrop, Rikst
  •             Keuning, Kyra
  •             Kuiper, Tjitske W.
  •             Posthumus, Aukje
  •             Posthumus, Trudie
  •             Rittersma, Aniek
  •             Terpstra, Judith
  •             Veenstra, Femke F. G.
  •             Veenstra, Lieuwkje
  •             Vries, Amerins de
  •             Weidenaar, Frederique
  •             Zwaag, Maaike van der

Team JO7-1

  •             Alnajras, Yousef
  •             Baas, Anno
  •             Duinstra, Jair Wiebren
  •             Kooi, Naud van der
  •             Lei, Thyme van der
  •             Raap, Jelte
  •             Terpstra, Owen

Team JO8-1

  •             Dijkstra, Ferdy
  •             Fialka, Tycho
  •             Haveman, Chris
  •             Krabbenborg, Jasper
  •             Kooistra, Bente
  •             Nicolai, Henri
  •             Vries, Julian de

Team JO8-2

  •             Jong, Jesper de
  •             Pietersma, Thijs
  •             Zwarts, Auke
  •             Bloemhof, Harmen
  •             Nielen, Emmanuel
  •             Kingma, Jorn

Team JO9-1

  •             Bos, Thyme (k)
  •             Douw, Jonathan
  •             Henstra, Jort
  •             Klaver, Eelke
  •             Kroon, Milo
  •             Meer, Tieme Ate van der
  •             Wobbes, Ceedet

Team JO9-2

  •             Alma, Bjorn
  •             Brander, Luca
  •             Mounla, Ivan
  •             Ploegsma, Marc
  •             Steenstra, Fedde
  •             Terpstra, Mart
  •             Wiersma, Djurre
  •             Goet, Milan

Team JO9-3

  •             Atsma, Silvan
  •             Bakker, Marco
  •             Brouwer, Femke
  •             Krol, Jorrit
  •             Leistra, Fearle
  •             Oldenburger, Milan
  •             Reitsema, Brent
  •             Wal, Hidde van der

Team JO10-1

  •             Bloemhof, Sybe
  •             Bij, Wybe van der
  •             Hoekstra, Joran
  •             Kingma, Brenn
  •             Koster, Boaz
  •             Lune, Hesseljan van
  •             Turkstra, Jorn (k)

Team JO10-2

  •             Baarda, Daan Jille
  •             Haan, Sander de
  •             Pietersma, Geert Jan
  •             Plas, Lukas
  •             Tuinstra, Hendrik
  •             Vaart, Wyberen van der

Team JO10-3

  •             Broersma, Jurre
  •             Houten, Sanne van
  •             Jong, Niek de
  •             Krabbenborg, Mathijs
  •             Krol, Marrit
  •             Renkema, Jonas
  •             Vries, Lars de
  •             Vries, Klaas de

Team JO10-4

  •             Douma, Nick
  •             Jong, Tieme de
  •             Kramer, Andries
  •             Rozema, Finn
  •             Schaaf, Alise van der
  •             Stiksma, Fenna
  •             Talma, Erik
  •             Bruine, Mathijs de

Team JO11-1

  •             Bouma, Steyn
  •             Henstra, Mirte
  •             IJtsma, Alex
  •             Kaldeway, Brend
  •             Nicolai, Alina
  •             Pilat, Daan
  •             Roorda, Tiemen
  •             Wijma, Jonne (k)
  •             Woertink, Marten

Team JO11-2

  •             Addis Tesfa, Biruh
  •             Baarda, Nick Jan
  •             Bethlehem, Finne Wietse
  •             Boer, Mindert de
  •             Haan, Roel de
  •             Kooistra, Milan
  •             Lei, Jelte van de
  •             Vaart, Jelmer van der
  •             Veen, Justin van der
  •             Welfing, Lieuwe (k)

Team JO12-1

  •             Haan, Jorn de
  •             Heek, Firmijn
  •             Heide, Freerk van der (k)
  •             Houten, Dennis van
  •             Kazimier, Gerben
  •             Mounla, Ibrahim
  •             Ploegsma, Thijs
  •             Rispens, Roan
  •             Veenstra, Menno

Team JO12-2

  •             Dijkstra, Jesse
  •             Dijkstra, Senne
  •             Kamphuis, Geert
  •             Kloosterman, Roy
  •             Kuip, Bas van der
  •             Meer, Jurre de
  •             Messchendorp, Ilya
  •             Thompson, Jens
  •             Veen, Wytze van der
  •             Wal, Jochem van der (k)

Team JO13-1

  •             Bannink, Lennart J.
  •             Bloembergen, Walter (k)
  •             Boer, Auke Tymen de
  •             Dekken, Kay van
  •             Hoekstra, Hidde
  •             Jansen, Jeffrey
  •             Lefferts, Sietse
  •             Monsma, Jelmer
  •             Raap, Matthijs
  •             Roorda, Geert Marten
  •             Zuidersma, Martijn

Team JO13-2

  •             Abbema, Lennard van
  •             Bouma, Timo
  •             Bremer, Klaas
  •             Groenbroek, Tiemen
  •             Kits, Tygo
  •             Kleefsman, Lennart
  •             Meindertsma, Niels
  •             Ploegsma, Yannick
  •             Steringa, Jelmer
  •             Stienstra, Ruben
  •             Veen, Joaz van der
  •             Vulhop, Wesley
  •             Wobbes, Sibrand

Team JO15-1

  •             Buikema, Marijn
  •             Bijlsma, Jan
  •             Ellens, Hessel
  •             Haverhoek, Pieter
  •             Kuip, Niels van der
  •             Kuipers, Karst P.
  •             Ploegsma, Jesper Daan
  •             Postma, Pieter
  •             Roorda, Bartele Willem (k)
  •             Schotanus, Tsjerk Jaap
  •             Steringa, Rudmer Bareld
  •             Veenstra, Arjen
  •             Velde, Mark M. van der
  •             Welfing, Jurre

Team JO15-2

  •             Abbema, Arnold van
  •             Alnajras, Ebrahim
  •             Broersma, Marco
  •             Dijkstra, Han
  •             Henstra, Yesse
  •             Herrera Campos, Stefano
  •             Jong, Sven de
  •             Kerkman, Mark
  •             Nicolai, Sven (k)
  •             Penninga, Yoran
  •             Rittersma, Tom D.
  •             Schaaf, Jorn van der
  •             Veen, Collin van der
  •             Veldhuis, Mike

Team JO15-3

  •             Berg, Tomas van der
  •             Bouma, Jens
  •             Fokkens, Bernd
  •             Hooisma, Lennard
  •             Jong, Gerben de
  •             Keizer, Ruben
  •             Kloetstra, Jelke
  •             Kloosterman, Hendrik
  •             Plas, Ruben
  •             Postma, Julian
  •             Reitsema, Joran J.
  •             Stienstra, Justen
  •             Vries, Sjouke de
  •             IJtsma, Tjalle

Team JO17-1

  •             Berg, Sander van der
  •             Dam, Frank van
  •             Elsenga, Harmen Symen
  •             Haan, Marten de
  •             Heide, Ruben van der
  •             Henstra, Jornt
  •             Kemps, Patrick
  •             Ploegsma, Roan
  •             Spoelstra, Chris
  •             Turkstra, Hessel (k)
  •             Wijnstra, Friso
  •             Zuidema, Dennis

Team JO17-2

  •             Bethlehem, Bjarne Willem
  •             Boer, Tristan de
  •             Haarsma, Remco
  •             Kaldeway, Johan (k)
  •             Kloetstra, Bauke
  •             Meindertsma, Simon
  •             Nicolai, Lars
  •             Offinga, Pieter
  •             Oosten, Gerrit Jacob van
  •             Plas, Marco
  •             Rus, Lous
  •             Smid, Wybe Auke
  •             Zahir, Samir A.

Team JO17-3

  •             Boersma, Thomas
  •             Dijkstra, Nick
  •             Dijkstra, Tommy
  •             Feenstra, Melle
  •             Fokkens, Gosse
  •             Graansma, Chris
  •             Hoving, Jelle (k)
  •             Kleefsman, Thomas
  •             Roorda, Nando
  •             Steringa, Allert
  •             Veen, Niels van der
  •             Wijmenga, Remo

Team JO19-1

  •             Beute, Hans
  •             Dam, Winne van
  •             Douma, Bernd
  •             Hoekstra, Mees
  •             Jongsma, Jorn
  •             Kazemier, Jacco
  •             Kazimier, David
  •             Laanstra, Wolter Klaas
  •             Meer, Mark van der
  •             Pol, Willem
  •             Postma, Wilbert
  •             Spinder, Eelze (k)
  •             Visser, Mike
  •             Wouda, Marten
  •             Zaagemans, Binne

Team JO19-2

  •             Bannink, Xander
  •             Dam, Hielke (k)
  •             Dam, Sietze
  •             Driessen, Mark T.
  •             Eekma, Arno
  •             Ellens, Jurre
  •             Gouma, Rudmer Johannes
  •             Hamstra, Ate J.H.
  •             Heijkoop, Alexander C.
  •             Kleefsman, Ruben
  •             Klijnstra, Hidde
  •             Piekstra, Sander
  •             Ploegsma, Maurice
  •             Schotanus, Pier S.
  •             Tuiten, Remco

 

 

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
  • Wedstrijd: Buitenpost - DETO
  • Datum: 03-12-2022
  • Aanvang: 14:00
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor