Vrijdagavond nieuwjaarsreceptie en zaterdag PKC

De nieuwjaarsreceptie van VV Buitenpost is op vrijdag 4 januari vanaf 19.00 uur in de kantine op sportpark De Swadde. Spelende leden, vrijwilligers, trainers en bestuursleden zijn van harte welkom. Maar ook onze sponsoren, ouders van leden, noem maar op… We zien je graag op 4 januari vanaf 19.00 uur!

Zaterdag PKC-dag
Zaterdag 5 januari komt PKC’83 op bezoek bij de blauwkes. Het eerste en tweede van Buitenpost spelen beide om 14.00 uur een oefenwedstrijd tegen het eerste en tweede van PKC. Twee leuke wedstrijden, je bent welkom op sportpark De Swadde. Na afloop is er muziek van dj Danny in de kantine.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor