Vrouwen 1 zoeken trainer én speelsters

De voetbaldames van VV Buitenpost zijn voor het nieuwe seizoen op zoek naar een ambitieuze trainer. Het team van VR1, dat speelt in de 3e klasse, bestaat uit een grote groep leergierige en veelal jonge speelsters. De vrouwen zoeken een trainer die zijn of haar voetbalkennis op een positieve manier kan overbrengen en zowel enthousiast als serieus is. Omdat het streven is om een tweede vrouwenelftal op te richten, is er nog volop ruimte voor dames om de twee teams komen te versterken.

Gezellig
De trainer van VV Buitenpost VR1 geeft tweemaal per week een training en begeleidt de wedstrijden op zaterdag. Gezelligheid staat daarbij ook centraal. Het team vindt de derde helft eveneens belangrijk. De club kan altijd ondersteuning bieden op praktisch en theoretisch gebied en geeft een passende vergoeding. Wie een geschikte trainer weet of het zelf leuk vindt om de dames te trainen, kan contact opnemen met Ronnes Bloembergen van de technische commissie van VV Buitenpost op 06-48958353 of info@vvbuitenpost.nl. Lijkt het je leuk om ook bij Buitenpost te voetballen, kom gerust eens langs!

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor