Zeer geslaagde reünie VV Buitenpost dames 1978-2000

Mooie verhalen, fotoreportages, krantenknipsels en heerlijke hapjes. Het was een geslaagde reünie van dames die tussen 1978 en 2000 bij VV Buitenpost speelden. Net als vroeger waren ze op hun best in de 3e helft.

Zaterdag 29 juni was sportpark De Swadde het decor van de damesreünie. Dames van het 1e uur Siep Mulder en Tine Hoekstra openden de reünie met een leuk verhaal geschreven door Siep met aanvullingen ter plaatse van Tine.

Er werd een fotoreportage afgespeeld in de kantine en buiten op de tafels lagen fotoboeken en plakboeken met krantenknipsels. Verder waren er heerlijk hapjes van Slagerij Van der Bijl, aangeboden door de Club van 100.

Om 18.00 uur werd er een geweldig buffet gebracht door Horecaservice Eelco Nonkes. Daarna ging de volumeknop op standje luid en werd er gefeest tot in de late uurtjes.

De organisatie (Els, Trien, Anita, Jeannette, Irene, Siep, Anneke, Jackeline en Jitske) kijkt terug op een supergeslaagde reünie. Wie weet tot over 5 jaar!

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor