Buitenpost zegeviert in Burgum: 1-2

De derby tussen BCV en Buitenpost is zaterdag geƫindigd in 1-2. Voor de rust bleek de thuisploeg iets alerter en had het de organisatie wat beter voor elkaar. Het lichte overwicht van BCV leidde in de zestiende minuut tot een treffer van Romke Bos. Na rust voerde Buitenpost de druk op, op zoek naar de gelijkmaker. Na ruim een uur leverde Berend Jan Schootstra een uitstekende pass af bij Rik Weening, die de stand weer gelijk trok. Hierna gingen de Blauwkes op zoek naar meer. Met nog veertien minuten te gaan was het Joran Olijve die een prima pass van Weening fantastisch afrondde, 1-2. Buitenpost kreeg vervolgens nog vele mogelijkheden, maar meer doelpunten bleven uit.

Lees hier het volledige wedstrijdverslag.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Volgende wedstrijd
 • Wedstrijd: Buitenpost - TVC '28
 • Datum: 25-05-2024
 • Aanvang: 18:00
Sponsoren
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor
 • Sponsor