Staphorst te sterk voor Buitenpost

Buitenpost was zaterdag niet bij machte het Staphorst echt lastig te maken. De hele wedstrijd domineerden de gasten op Sportpark De Swadde. Hoewel Buitenpost veel strijd leverde en tot het eind bleef vechten voor een goed resultaat, gaf de kwaliteit van de nummer twee op de ranglijst de doorslag. Wat niet meehielp is dat de Blauwkes al na twee minuten spelen tegen een achterstand aankeken. De titelkandidaat won uiteindelijk verdiend met 0-2. Omdat de concurrenten van Buitenpost ook niet wisten te winnen, blijft het gat tot de bovenste nacompetitieplek twee punten.

Lees hier het volledige wedstrijdverslag.

Overig nieuws
Bekijk al het nieuws uit het archief »
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor